Jump to content
IAC Board

Pripreme za TOEFL u centru


bdobrasinovic

Recommended Posts

Dakle,

bas kao sto naziv topica kaze, interesuju me vasa iskustva sa pripremama koje ste obavili u centru (eventualno i postignut na testiranju).

Jeste li zadovoljni i jel vam bilo korisno (eventualno i neophodno)? Jel razumljivo, jel prebrzo, jel konkretno i usmereno da direktno pomogne, isplativo, kakav je odnos sa polaznikom, kolika vam je bila grupa, koji termin vam je vise odgovarao... i sl B)

Hvala unapred.

Link to comment
Share on other sites

Dakle,

bas kao sto naziv topica kaze, interesuju me vasa iskustva sa pripremama koje ste obavili u centru (eventualno i postignut na testiranju).

Jeste li zadovoljni i jel vam bilo korisno (eventualno i neophodno)? Jel razumljivo, jel prebrzo, jel konkretno i usmereno da direktno pomogne, isplativo, kakav je odnos sa polaznikom, kolika vam je bila grupa, koji termin vam je vise odgovarao... i sl B)

Hvala unapred.

Cao. U vezi ovoga sto si pitao, ja mislim da mogu najbolje da ti odgovorim. Iskreno, prezadovoljan sam. Ovde se spremam godinu dana i nemam primedbu! Hoce da ti pomognu, nije im tesko, fantasticni su! Drugo, veoma je korisno. Iskreno, ja nisam imao pojma englski. Za ovo vreme dosta sam ga popravio. Normalno jos imam poteskoca ali mnogo je bolje. Znaci bilo mi je neophodno i pomoglo mi je dosta. Sve je razumljivo, nije prebrzo i normalno, usmereno je da pomogne! Za sve sto mozes da koristis ovde, knjige, kompove, i sto svi hoce da ti pomognu normalno isplativo je sta vise dzabe je!! Grupe, nisu velike. Svi su ok, druzeljubivi. Ljudi koji rade ovde su extra! Do sad nisam upoznao takve ljude! ... Neces se pokajati ako dodjes ovde!! Nadam se da sam ti pomogao barem malo?! Ako te jos nesto interesuje, slobodno pitaj.

Dusan

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Veoma sam zadovoljan. Isao sam na kurs kod vas i na kraju sam dobio 99 pojena na IB testu. :)

Kad sam vec kod tih bodova, zeleo bih da putam nekog iz IAC-a sta mi to znaci. Tj. da li je ovo dobro, koliko ja mislim da jeste, il bi trebao da radim ponovo. Na sajtu college boarda ne pise potreban rezultat za novi Ib test.

U svakom slucaju, hvala na pomoci koju ste mi do sad pruzili.

Link to comment
Share on other sites

Veoma sam zadovoljan. Isao sam na kurs kod vas i na kraju sam dobio 99 pojena na IB testu. :)

Kad sam vec kod tih bodova, zeleo bih da putam nekog iz IAC-a sta mi to znaci. Tj. da li je ovo dobro, koliko ja mislim da jeste, il bi trebao da radim ponovo. Na sajtu college boarda ne pise potreban rezultat za novi Ib test.

U svakom slucaju, hvala na pomoci koju ste mi do sad pruzili.

Nadam se da mislimo na TOEFL iBT test ovde. College Board nije nadlezan za iBT, vec ETS.

Vasih 99 poena bi trebalo da bude sasvim dovoljno za prijem na koledze i univerzitete u SAD. Trebalo bi da pogledate na sajtovima samih institucija koliko bodova traze za prijem i na osnovu toga odlucite da li bi trebalo da izlazite ponovo na test.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...