Jump to content
IAC Board

pitanje....


gabi89

Recommended Posts

Cao,

u subotu sam radila SAT u Mostaru, medjutim nisam navela ni jednu adresu fakulteta na koju da se posalju rezultati na admission ticketu... hoce li oni stici svejedno na moju kucnu adresu, ili treba nesto da izmenim... ?

hvala u napred.....

Rezultati ce ti stici na kucnu adresu, tj na adresu koju si navela tokom registracije (ona ti pise na admission ticketu, pored tvojih licnih podataka). A sto se tice slanja rezultata univerzitetima, imas jos osam dana mogucnosti da besplatno posaljes rezultate na cetiri univerziteta. To ces uraditi tako ces se ulogovati na svoj profil na www.collegeboard.com, zatim odes na My Organizer, zarim My Tests, zatim My SAT, zatim ce ti zatraziti da ponovo uneses sifru, i konacno ce ti otvoriti sekciju u kojoj mozes da vidis deo koji se zove My Scores (U koliko si pre polagala testove) i My Test Registrations. Tebe zanima deo My Test Registrations. Tu ce ti pisati Dest date: 01/26/2008, pored ce pisati Test: SAT Reasoning Test (ili SAT Subject Test), pored ce pisati Reg Status: Complete, pored ce pisati Action Steps: Print Admission Ticket, Update My High School, Update Score Recipients, Order Score Services. Tebe zanima deo update Score Recipients. Kada kliknes na taj link prsitupices delu u kome ce ti omoguciti da dodas cetiri institucije po izboru na koje zelis da posaljes svoje rezultate. Zatim ces videti svoj admission ticket u elektroskoj formi i klikni na link Send Scores to: I tu ce ti se otvoriti sistem za pretragu institucija na koje zelis da posaljes rezultate. A ne vazno od toga da li si navela institucije na koje zelis da posaljes rezultate oni ce ti stici na kucnu adresu otprilike 6-7 nedelja od kada rezultati budu dostupni on - line! Ako imas jos neko pitanje slobodno pitaj.

Kakvi su utisci iz Mostara?

Link to comment
Share on other sites

Hvala puno za savet....

Pa test je bio dosta lose organizovan, bar po mom misljenju, jer je u toj prostoriji gde smo radili bilo uzasno hladno, a i test je poceo sat ipo vremena kasnije od predvidjenog... ali dobro, sto se tice mojih rezultata, mislim da sam solidno uradila... no, videcemo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...