Jump to content
IAC Board

Priprema za postdiplomske studije


milosp

Recommended Posts

Ciao svima,

Iskoristio bih ovu priliku da se zahvalim svima u IAC-u, a posebno Elizabeth, na pomoci koju su mi pruzili tokom pripreme za postdiplomske studije u Americi. Uz veliku pomoc Centra, uspeo sam da dobijem akademsku stipendiju na University of Tennessee, Knoxville za postdiplomske studije iz sportskog menadzmenta. Prvenstveno su mi pomogli oko pripremanja GMAT-a, slanja pisma preporuke (Letter of Recommendation), kao i formulisanja motivacionog pisma (Personal Statement). Veliku podrsku su mi isto pruzili dok sam bio u kontaktu sa vise Univerziteta, savetovajuci me tokom razmene emailova koji stav da zauzmem oko nekih osetljivih stvari. Povrh svega, preko njih sam uspeo da dobijem pravnu pomoc koja mi je mnogo pomogla da dobijem akademsku stipendiju. Ako imate nekih pitanja vezanih za pripremu za postdiplomske studije u Americi, slobodno mi pisite, a ja cu se potruditi da vam odgovorim u najkracem roku.

Pozdrav,

Milos Popovic

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Ciao svima,

Iskoristio bih ovu priliku da se zahvalim svima u IAC-u, a posebno Elizabeth, na pomoci koju su mi pruzili tokom pripreme za postdiplomske studije u Americi. Uz veliku pomoc Centra, uspeo sam da dobijem akademsku stipendiju na University of Tennessee, Knoxville za postdiplomske studije iz sportskog menadzmenta. Prvenstveno su mi pomogli oko pripremanja GMAT-a, slanja pisma preporuke (Letter of Recommendation), kao i formulisanja motivacionog pisma (Personal Statement). Veliku podrsku su mi isto pruzili dok sam bio u kontaktu sa vise Univerziteta, savetovajuci me tokom razmene emailova koji stav da zauzmem oko nekih osetljivih stvari. Povrh svega, preko njih sam uspeo da dobijem pravnu pomoc koja mi je mnogo pomogla da dobijem akademsku stipendiju. Ako imate nekih pitanja vezanih za pripremu za postdiplomske studije u Americi, slobodno mi pisite, a ja cu se potruditi da vam odgovorim u najkracem roku.

Pozdrav,

Milos Popovic

Cao Milose!

Zovem se Zoja Stojanovic, student sam 4. godine Hotel Menadzmenta na Univerzitetu Singidunum u Beogradu. Fakultet zavrsavam u Julu sa visokim prosekom. Htela bih da apliciram za MBA u Americi. Znam da obavezne stavke su TOEFL i GMAT. Krenula sam na pripremu TOEFLa u IACu ovog meseca. Mozes li mi reci koji je put za apliciranje na MBA: znam da rezultate iz TOEFLa saljem 4 institucije, planiram da polazem sredinom aprila, jer nije rano da ja te rezultate posaljem potencijalnim univerzitetima s obzirom da planiram da apliciram u Oktobru/Novembru 2011. Sto se tice stipendije, da li se direktno pita univerzitet ili IAC posreduje i kada dolazi na dnevni red to pitanje?

Hvala ti unaped na pomoci, zaista zelim da upisem MBA i nije mi tesko da se potrudim ali mi je potrebno da mi neko odredjene stvari razjasni.

Pozdrav i do skorog dopisivanja,

Zoja

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...