Jump to content
IAC Board

TOEFL u Crnoj Gori


Zhaaaxy

Recommended Posts

Pozdrav svima!

Zanima me da li postoje centri za pripremu i polaganje TOEFL testa u Crnoj Gori?

Takodje ako mi mozete reci koliko se cekaju rezultati? Meni do 1.oktobra rezultati moraju stici u Las Vegas na UNLV.

Koliko nam je poznato, nema centara za polaganje TOEFL-a u Crnoj Gori.

Rezultati se čekaju 14 radnih dana, tj. tri sedmice.

Link to comment
Share on other sites

http://www.iacbg.org/.res/File/toefluputstvo.pdf .

ne mogu da otvorim ovo uputstvo pa ako vam nije problem da mi odgovorite na par pitanja:

koji su nacini za prijavu polaganja? postoji li neki telefon u vasem centru u Beogradu ili je prijavljivanje putem interneta?

koji su nacini placanja? postoji li nacin da ja posaljem novac putem vrednosnog pisma ili tako nesto?

unaprijed hvala!!!

Link to comment
Share on other sites

http://www.iacbg.org/.res/File/toefluputstvo.pdf .

ne mogu da otvorim ovo uputstvo pa ako vam nije problem da mi odgovorite na par pitanja:

koji su nacini za prijavu polaganja? postoji li neki telefon u vasem centru u Beogradu ili je prijavljivanje putem interneta?

koji su nacini placanja? postoji li nacin da ja posaljem novac putem vrednosnog pisma ili tako nesto?

unaprijed hvala!!!

Polaganje se prijavljuje najbr?e preko Interneta - lokacija je www.toefl.org.

Plaća se kreditnom karticom koja mo?e da funkcioni?e na Internetu. Plaćanje na drugi način u na?im krajevima nije moguće.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...