Jump to content
IAC Board

nastavak (diplomskih) studija


howmuchforthelittleboy

Recommended Posts

Zdravo!

Nov sam na forumu, i zaiteresovan sam za nastavljanje diplomskih studija u Americi.

Da li mo?ete da mi ka?ete koji fakulteti primaju undergarad studente jer vidim iz donjeg posta da je i to moguće.

QUOTE (elz @ Dec 16 2006, 10:25 PM) *

Some schools accept students after a few years of undergraduate work...

Jo? jedno pitanje. S obzirom da sam ceć četvrta godina (od pet) na Stomatolo?kom fakultetu, da li mi savetujete da idem na varijantu koju sam naveo ili da se odlučim za postdiplomske kako bih mogao da radim u Americi. Tj. ?ta je izvodljivije?

Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

Zdravo!

Nov sam na forumu, i zaiteresovan sam za nastavljanje diplomskih studija u Americi.

Da li mo?ete da mi ka?ete koji fakulteti primaju undergarad studente jer vidim iz donjeg posta da je i to moguće.

Jo? jedno pitanje. S obzirom da sam ceć četvrta godina (od pet) na Stomatolo?kom fakultetu, da li mi savetujete da idem na varijantu koju sam naveo ili da se odlučim za postdiplomske kako bih mogao da radim u Americi. Tj. ?ta je izvodljivije?

Pozdrav.

Broj ?kola koje daju dobre finansijske i druge uslove nesvr?enim studentima van Amerike je prilično ograničen i savet bi ovde bio da zavr?ite fakultet. Sa diplomom osnovnog ?kolovanja mo?ete krenuti u proces tra?enja postiplomskih programa i dobiti značajniju finansijsku pomoć. U međuvremenu pogledajte sve ?to se navodi na ovom delu foruma, a ?to je neophodno za va?u struku, kako bi vam proces tra?enja i odlučivanja bio ?to lak?i.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...