Jump to content
IAC Board

TSE


viket

Recommended Posts

na jednom fakultetu su mi rekli da je potrebno imati TSE ( test of spoken english) za teaching assistanship posts. S obzirom da sam polagala TOEFL IBT i imala vise od 100 poena da li se to moze uzeti u obzir, odn da li mogu onda biti izuzeta od TSE jer u TOEFL IBT postoji speaking part?

poz

viket

Sama institucija ce morati da to odluci. Naravno, pogledace vas govorni deo testa i odluciti da li prihvataju vas iBT rezultat sa te sekcije. Nama se nekoliko ljudi do sada obratilo koji moraju ponovo da rade iBT, jer su im, na primer, trazili ili najmanje 20 ili 25 poena po govornoj sekciji ili po svim sekcijama da bi bili primljeni.

Link to comment
Share on other sites

Sama institucija ce morati da to odluci. Naravno, pogledace vas govorni deo testa i odluciti da li prihvataju vas iBT rezultat sa te sekcije. Nama se nekoliko ljudi do sada obratilo koji moraju ponovo da rade iBT, jer su im, na primer, trazili ili najmanje 20 ili 25 poena po govornoj sekciji ili po svim sekcijama da bi bili primljeni.

hvala vam puno, ja imam na speaking delu 26 p, pa se nadam da necu morati ponovo na stres pod imenom TOEFL IBT.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...