Jump to content
IAC Board

Datumi polaganja.


Strahinja

Recommended Posts

Zanima me kada sve se moze polagati Toefl u Srbiji.Kod vas pise da se test moze polagati samo u ovim danima

DATUMI POLAGANJA U SRBIJI:

14. FEBRUAR 2009.

21. FEBRUAR 2009.

27. FEBRUAR 2009.

13. MART 2009.

21. MART 2009.

27. MART 2009.

3. APRIL 2009.

9. MAJ 2009.

15. MAJ 2009.

30. MAJ 2009.

Ali ja sam video da su neki polagali test u novembru oktobru itd..A i na Toefl sajtu pise da u srbiji se moze polagati i u Junu.

Link to comment
Share on other sites

Zanima me kada sve se moze polagati Toefl u Srbiji.Kod vas pise da se test moze polagati samo u ovim danima

DATUMI POLAGANJA U SRBIJI:

14. FEBRUAR 2009.

21. FEBRUAR 2009.

27. FEBRUAR 2009.

13. MART 2009.

21. MART 2009.

27. MART 2009.

3. APRIL 2009.

9. MAJ 2009.

15. MAJ 2009.

30. MAJ 2009.

Ali ja sam video da su neki polagali test u novembru oktobru itd..A i na Toefl sajtu pise da u srbiji se moze polagati i u Junu.

Datumi su na nasem sajtu postavljeni samo orijentaciono, tj. da bi ljudi znali kakvi su datumi otprilike za ovu godinu. Nama nije dozvoljeno da idemo u detalje kada su u pitanju datumi polaganja, jer je za to zaduzen samo sajt www.toefl.org.

Prosle godine smo imali topic na kojem su bili izlistani datumi za proslu godinu, ali dodatni datumi tu, kao i na ovoj listi, nisu bili ukljuceni. Jednostavno, ETS na svom sajtu www.toefl.org jedini ima pravo da vas zvanicno obavesti o polaganju.

Za sada jos nisu potvrdjeni datumi od jula do decembra ove godine, a junske nismo dodali jos uvek na ovu listu. Bitno je da znate da se TOEFL moze prijaviti samo tri meseca unapred.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...