Jump to content
IAC Board

dokument DS-160


stud_f1

Recommended Posts

Pozdrav svima.

Imam pitanje u vezi sa dokumentima za studentsku vizu. Da li je potrebno samo popuniti onaj DS-160 obrazac ili mora jos neki (DS-156...)?

Hvala na brzom odgovoru.

Malo sam se uplasio posto sam nasao netu(ne na sajtu ambasade) da treba DS-156, pa DS 15x i tako jos neki dokumenti koje ja ne znam a sutra idem na intervju ...

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima.

Imam pitanje u vezi sa dokumentima za studentsku vizu. Da li je potrebno samo popuniti onaj DS-160 obrazac ili mora jos neki (DS-156...)?

Hvala na brzom odgovoru.

Malo sam se uplasio posto sam nasao netu(ne na sajtu ambasade) da treba DS-156, pa DS 15x i tako jos neki dokumenti koje ja ne znam a sutra idem na intervju ...

Neka od pravila su se promenila u odnosu na proslu godinu, ali to vam je verovatno receno kada ste zakazivali razgovor - operateri su duzni da vam kazu sta sve morate da donesete na dan razgovora. Mi cemo obnoviti nase stranice sa uputstvima, ali na vama je da sa operaterima ili na sajtu ambasade potvrdite najnovije informacije i da dobijete najnovija zvanicna uputstva.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...