Jump to content
IAC Board

Stipendije za postdiplomske studije


Recommended Posts

Intresuje me kakve su mogucnosti dobijanja stipendije za postdiplomske studije? Da li se mnogo gleda prosek, ili jednostavnije da li je moguce dobiti stipendiju ( i kakvu) ako je prosek manji od 8 (tacnije 7.9)? Inace, sad zavrsavam FPS smer medjunarodno poslovanje.

Ako neko ima kakve informacije ili je dobio stipendiju molim da podeli sa nama ostalima.

Link to comment
Share on other sites

Sa ovim prosekom garantovano je samo dosta borbe, jer postoji mnogo onih sa visim prosekom koji bi hteli istu stipendiju. Dakle, mora da postoji neki drugi nacin da udjete u razmatranje. Kako stojite sa akademskim poduhvatima, imate li neki znacajan uspeh na drugom polju? Vasa situacija bas i nije zavidna, tako da bi mozda i najbolje bilo da se obratite savetnicima Centra na e-mail adresu office@iacbg.org ili telefonom 3341 645.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Ja sam na trecoj godina FPS-a i interesujeme kakve su sanse za dobijanje stipentija za zavrsetak osnovnih ili postdiplomskih studija u americi.Moj sadasnji prosek je 9,47 i ocekujem da ga poboljsam ,pritom mislim mogu dobiti dobre preporuke od dekana i pojedinih profesora.Takodje me interesuje gdje se mogu obratiti za dalje informacije o studiranju u SAD.

Link to comment
Share on other sites

Moglo bi se reci da su sanse velike, ali to ne znaci da ne bi trebalo da se dodatno potrudite. Nas savet je da dodjete na grupno savetovanje za postdiplomce od 15. februara i saslusate koji bi trebalo da budu prvi koraci u pravcu dobijanja stipendije. Kontaktirajte nas telefonom ili e-mailom tokom radnih dana.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...