Jump to content
IAC Board

Nedoumice u vezi GMAT testa


Veki

Recommended Posts

Poštovani administratori i forumaši, planiram da polažem GMAT u januaru/ februaru 2013 i pre nego što počnem sa pripremom imam par nedoumica koje bih hteo da rešim i nadam se da biste vi mogli da mi pomognete.

Naime, situacija je sledeća. Rok za slanje dokumenata na Univerzitet koji želim da upišem je 08.03.2012. Još uvek nisam počeo sa pripremom, ali u sledeća 3 meseca planiram da se manje više posvetim samo polaganju GMAT i Toefl testa koji su mi potrebni za aplikaciju. Molio bih vas za nekoliko odgovora:

1. Da li su 3 meseca dovoljni za pripremu GMAT testa? (vaša iskustva bi mi dobro došla...)

2. Da li je priprema u IAC - u potrebna u mom slučaju ili je dovoljno koristiti GmatPrep softver za samostalno pripremanje?

3. Kakva je priprema u IAC - u ? (korisna?, koji materijali se koriste?, kakva su iskustva ljudi koji su spremali?)

4. Koja je količina vremena koje efektivno treba uložiti u pripremu?

5. Gde se može nabaviti OG knjiga koja se takodje pominje kao osnovno štivo?

6.Koliki je rezultat koji se obično očekuje od strane Univerziteta? (u pitanju je Msc program, ne MBA program)

Hvala unapred na odgovorima :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...