Jump to content
IAC Board

Stipendije


vanilica

Recommended Posts

Pozdrav svima!

Da li bi neko mogao da mi odgovori kakve su mogucnosti za dobijanje stipendije?

Apsolvent sam, prosek 8,89.

Na sajtovima mnogih fakulteta videla sam da je .......... poprilicno popularna, pa jednostavno ne znam kakve su sanse za dobijanje stipendije (nekako mi se cini da su minimalne).

P.S. U medjuvremenu sam diplomirala sa prosekom 9,12 i zamislite...profesor kod koga sam diplomirala sa 10 nije hteo da mi napise preporuku....Izvinjavam se na editovanom postu, ali samo ime struke kojoj nazalost i ja pripadam, vise ne zasluzuje da joj pomenem ime.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Postovani,

Ja bih imala jedno pitanje u vezi sa mogucnoscu dobijanja stpendije za studiranje u SAD. Ja sam zavrsila FPN sa prosekom 9,4 i sada sam na specijalistickim studijama na FPN (Americke studije), kakve su moje sanse za dobijanje stipendije i koji bi mozda najbolji i najbrzi put bio za to?

Hvala puno  ;)

Link to comment
Share on other sites

Postovani,

Ja bih imala jedno pitanje u vezi sa mogucnoscu dobijanja stpendije za studiranje u SAD. Ja sam zavrsila FPN sa prosekom 9,4 i sada sam na specijalistickim studijama na FPN (Americke studije), kakve su moje sanse za dobijanje stipendije i koji bi mozda najbolji i najbrzi put bio za to?

Hvala puno ?;)

Sa takvim prosekom sanse su velike, ali ne mozemo napamet da damo savete. Trebalo bi da vidimo detaljan spisak ocena i ostalih dostignuca tokom osnovnog akademskog obrazovanja da bi mogao da se napravi neki plan. Najbolji i najbrzi put je da dodjete kod nas na redovno savetovanje za postdiplomce sredom u 15 sati i cujete iz prve ruke koji su prvi moguci koraci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...