Jump to content
IAC Board

Redovnost studija


Recommended Posts

Pozdrav svima

Studiram na Saobraćajnom faklutetu, smjer Saobraćajno in?enjerstvo u drumskom saobraćaju, Univerzitet u BG. Namjeravam zavr?iti studije do kraja ?kolske 2008/09, i probati aplicirati za Master studije u SAD, na istu temu (Major - Transportation Engineering).

Zavr?io sam srednju Arhitektonsku ?kolu 2002. god i potom pauzirao godinu dana.

Upisao sam studije na Saobraćajnom 2003. godine po nastavnom planu iz 2000., potro?io sam 1 godinu neuspje?no, pa obnovio prvu (2004. god). Iz obnovljene godine sam dao uslov i upisao drugu godinu (2005. god). I ta akademska 2005/06 je pro?la neuspje?no, pa kako je za ?kolsku 2006/07 bio pripreman novi nastavni plan, tj. studije po Bolonjskoj deklaraciji, pre?ao sam na novi plan, opet druga godina.

Da li, i koliko utiče ovakva činjenica na prijavu za:

- Master studije u SAD?

- stipendiju za Master studije u SAD?

Da li ovaj forum tehnički omogućava ćirilično pismo?

Hvala unapred.

M. Bjelanović

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima

Studiram na Saobraćajnom faklutetu, smjer Saobraćajno inćenjerstvo u drumskom saobra'aju, Univerzitet u BG. Namjeravam zavr?iti studije do kraja ?kolske 2008/09, i probati aplicirati za Master studije u SAD, na istu temu (Major - Transportation Engineering).

Zavr?io sam srednju Arhitektonsku ?kolu 2002. god i potom pauzirao godinu dana.

Upisao sam studije na Saobraćajnom 2003. godine po nastavnom planu iz 2000., potro?io sam 1 godinu neuspje?no, pa obnovio prvu (2004. god). Iz obnovljene godine sam dao uslov i upisao drugu godinu (2005. god). I ta akademska 2005/06 je pro?la neuspje?no, pa kako je za ?kolsku 2006/07 bio pripreman novi nastavni plan, tj. studije po Bolonjskoj deklaraciji), pre?ao sam na novi plan, opet druga godina.

Da li, i koliko utiče ovakva činjenica na prijavu za:

- Master studije u SAD?

- stipendiju za Master studije u SAD?

Da li ovaj forum tehnički omogućava ćirilično pismo?

Hvala unapred.

M. Bjelanović

Поштовани господине Бјелановићу,

Овај форум, као што видите, подржава ћирилицу и сасвим добро функционише на том писму. Нажалост, морамо да користимо латиницу да би сви корисници могли да лако прочитају садржај - многи немају могућност да прате садржаје на ћирилици.

Kada je u pitanju va?a situacija, stvari ipak nisu toliko jednostavne. Činjenica je da uspe?an prijem zavisi od mnogo faktora i moraćete da objasnite za?to je do?lo do zastoja u studiranju. Vi?e informacija mo?ete dobiti na na?em redovnom savetovanju za postdiplomce koje se odr?ava svakog drugog četvrtka. Savetnici će moći da vam objasne dovoljno da vidite kako da se izborite sa trenutnom situacijom.

Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...