Jump to content
IAC Board

Pavle Popovic-Krejmer


Pavle Popovic-Kramer

Recommended Posts

eto i mene pored uspesnih studenata..

Pozdrav svima,

Ja studiram u Americi skoro godinu dana...nije uopste lose. Veoma sam zadovoljan zato sto imam odlicne profesore i trenera. Inace, igram u teniskom timu.

   Kada sam ja pocinjao da se pripremam za koledz, nisam imao pojma ni ocemu. Zahvaljujuci centru, cela procedura je bila znatno olakasana. Sada te iste savete mogu da vam dam i ja  B)

  Ako ima nekih pitanja, slobodno pitajte, nije sramota :-D

  Po meni najbolje od svega ovde je sto poznajem ljude sa svih strana sveta. Od Abu Dabija pa do...a i zato sto mogu svaki dan da ucim, radim domace, idem na predavanja i konsultujem se sa kolegama....svaki novi dan je ovde lep, jer mogu da naucim nesto novo!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 4 weeks later...
eto i mene pored uspesnih studenata..

Pozdrav svima,

Ja studiram u Americi skoro godinu dana...nije uopste lose. Veoma sam zadovoljan zato sto imam odlicne profesore i trenera. Inace, igram u teniskom timu.

? ?Kada sam ja pocinjao da se pripremam za koledz, nisam imao pojma ni ocemu. Zahvaljujuci centru, cela procedura je bila znatno olakasana. Sada te iste savete mogu da vam dam i ja ?:)

? Ako ima nekih pitanja, slobodno pitajte, nije sramota :-D

? Po meni najbolje od svega ovde je sto poznajem ljude sa svih strana sveta. Od Abu Dabija pa do...a i zato sto mogu svaki dan da ucim, radim domace, idem na predavanja i konsultujem se sa kolegama....svaki novi dan je ovde lep, jer mogu da naucim nesto novo!!!

Caos Pavle,

Zovem se Adrian iz Novog Sada sam. Diplomirao sam na Pravnom fakultetu sa prosekom 8.65 i trtenutno se nalazim na master studije iz oblasti medjunarodnih ljudskih prava i radim u Izvrsnom Vecu Vojvodine. Takodje igram tenis. Bas sam se iznervirao sinoc kada je Djokovic izgubio od Moje, moze da pobedi Federera a Moju ne???Ono sto ja planiram jeste da se na jesen 2008 upisujem na University of Miami school of Law i da tamo nastavim svoje postdiplomske. Naravno posto prvi put apliciram sve ovo mi je strano i komplikovano, tako da mi POMOC TREBA, kontaktirao sam i IAC-BG. Kao prvo treba da nadjem stipendiju koja se daje za pravnike ili studente ljudskih prava i medjunarodnih odnosa i treba da apliciram, a sve to najkasnije do februara 2008 , da bi oni uzeli u razmatranje moju molbu.

U nadi da ces mi svojim savetima pomoci i nauciti o svemu ovome, nadam se da cemo se sresti u U.S.A i igrati partiju Tenisa, pozdravljam te

Adrian /Ns

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...