Jump to content
IAC Board

...


mariya

Recommended Posts

Ja zawrshawam trenutno srednju shkolu i josh uwijek se nisam odluchila shta cu da studiram. Zawrshila sam 3. razred u Americi i bash bih woljela da tamo i studiram. Josh uwijek ne znam koji bih fakultet ali oblast je medjunarodni odnosi ili poltitchke nauke. Zanima me da li postoji mogucnost da dobijem neku stipendiju, na kojem fakultetu i koji su uslowi za dobijanje te stipendije? Hvala unaprijed.

Link to comment
Share on other sites

Ja zawrshawam trenutno srednju shkolu i josh uwijek se nisam odluchila shta cu da studiram. Zawrshila sam 3. razred u Americi i bash bih woljela da tamo i studiram. Josh uwijek ne znam koji bih fakultet ali oblast je medjunarodni odnosi ili poltitchke nauke. Zanima me da li postoji mogucnost da dobijem neku stipendiju, na kojem fakultetu i koji su uslowi za dobijanje te stipendije? Hvala unaprijed.

Mnoge aplikacije bi trebalo ovih dana da se predaju, tako da u startu kasno krećete. Naravno, ni?ta jo? nije propalo - mogućnost za dobijanje stipendije postoji, ali potrebno je pokazati rezultate sa ispita, pisati eseje, podneti preporuke profesora i odabrati pravu instituciju.

Predla?emo da sačekate prvo grupno savetovanje za osnovne studije u SAD i sa savetnicima razgovarate o mogućim koracima. Prvo savetovanje biće organizovano sredinom januara, a prijavu mo?ete obaviti pozivom na broj telefona 011/334 5227.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Postovani,

Trenutno zavrsavam 3. godinu gimnazije, i takodje me interesuje nastavak skolovanja u SAD-u(osnovne studije) i mogucnost dobijanja stipendije.Vas sajt mi je mnogo pomogao u pronalazenju osnovnih informacija, ali posto sam tek na pocetku pretrage volela bih da prisustvujem savetovanju za osnovne studije.

Mozete li mi, molim Vas, reci kada je sledeci termin?

Hvala unapred!:ph34r:

Pozdrav,

Marija

Link to comment
Share on other sites

Postovani,

Trenutno zavrsavam 3. godinu gimnazije, i takodje me interesuje nastavak skolovanja u SAD-u(osnovne studije) i mogucnost dobijanja stipendije.Vas sajt mi je mnogo pomogao u pronalazenju osnovnih informacija, ali posto sam tek na pocetku pretrage volela bih da prisustvujem savetovanju za osnovne studije.

Mozete li mi, molim Vas, reci kada je sledeci termin?

Hvala unapred!:ph34r:

Pozdrav,

Marija

Savetovanja se trenutno odvijaju sredom u 15 časova, ali savetnici često imaju dosta obaveza i ne mo?emo do utorka da potvrdimo taj termin. Najbolje bi bilo da se javite na 011/334 5227 i zaka?ete dolazak, posle čega bi vam se neko javio i potvrdio da će savetovanja biti u najavljenom terminu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...