Jump to content
IAC Board

Da li je kasno?


Recommended Posts

Posle zavrsene srednje skole ja sam zbog raznih dogadjaja u mom zivotu morao da radim, pokusao sam paralelno da studiram, ali mi nije uspelo. Sada, posle 3.5 godine, se situacija stabilizovala, i zeleo bi da zapocnem studije, po mogucstvu u americi. Da li je kasno za ameriku? ili je bolje resenje da upisem neki beogradski fakultet i posle se prebacim?

Link to comment
Share on other sites

Posle zavrsene srednje skole ja sam zbog raznih dogadjaja u mom zivotu morao da radim, pokusao sam paralelno da studiram, ali mi nije uspelo. Sada, posle 3.5 godine, se situacija stabilizovala, i zeleo bi da zapocnem studije, po mogucstvu u americi. Da li je kasno za ameriku? ili je bolje resenje da upisem neki beogradski fakultet i posle se prebacim?

Za Ameriku ne bi trebalo da bude kasno, ali uvek treba napraviti plan B. S obzirom da postoji realna ?ansa da finansijska pomoć i sredstva koja imate ne budu dovoljna za upis studija u SAD, mo?da bi bilo dobro da isplanirate i mogućnost studiranja u Srbiji i potom nastavite postdiplomske studije u Americi. Samo prebacivanje tokom studija mo?e biti skupo i manje isplativo i zavisi od američkih institucija na koje ?elite da se prebacite.

Mo?da bi bilo dobro da nas nazovete i zaka?ete dolazak na besplatno grupno savetovanje za osnovne studije na kojem će vam biti obja?njen sistem studiranja u SAD.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...