Jump to content
IAC Board

seminari za jesenji SAT


lukausa

Recommended Posts

volio bih da znam kada ce poceti pripremni seminari za polaganje jesenjeg SAT, koliko seminari kostaju i kad je krajnji rok za prijave...?

S obzirom da je prvi SAT u oktobru, imaćemo pripremu koja će trajati tri meseca i koja će početi najverovatnije tokom juna ili početkom jula. Mo?ete već sada da se prijavite i potrebno je pre svega da uradite besplatni probni test engleskog da procenimo kakvo vam je znanje. Ako se ni?ta drastično ne promeni, cena će i dalje biti oko osam hiljada dinara za mesec dana, a priprema će trajati tri meseca.

Postoji mogućnost organizovanja specijalnog letnjeg pripremnog seminara koji bi trajao osam ili devet sedmica i koji bi se odr?avao samo vikendom. Međutim, organizovanje ovakve pripreme zavisilo bi od broja zainteresovanih. Početkom juna imaćemo vi?e detalja i iznećemo ponudu, pa će zainteresovani na vreme biti obave?teni.

Dobro je da na vreme razmi?ljate o jesenjem SAT :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Da li mi mozete reci da li se mogu SAT reasoning test i Subject test polagati u jednom danu. Posto mnogo skola na koje planiram da se prijavim zahtevaju tri SAT subject testa. Ja sam vec uradio SAT reasoning test i planirao sam da u tri naredna testiranja odradim tri Subject testa (October 4, 2008 November 1, 2008 December 6, 2008) Ali zbog rezultata sa reasoning testa(critical reading 530, Math 500, Writting 510) odlucio sam ipak da uzmem taj test jos jednom u Oktobru, tako da nece bit vremena da uzmem treci Subject test.

Hvala unapred,

Bojan

Link to comment
Share on other sites

Da li mi mozete reci da li se mogu SAT reasoning test i Subject test polagati u jednom danu. Posto mnogo skola na koje planiram da se prijavim zahtevaju tri SAT subject testa. Ja sam vec uradio SAT reasoning test i planirao sam da u tri naredna testiranja odradim tri Subject testa (October 4, 2008 November 1, 2008 December 6, 2008) Ali zbog rezultata sa reasoning testa(critical reading 530, Math 500, Writting 510) odlucio sam ipak da uzmem taj test jos jednom u Oktobru, tako da nece bit vremena da uzmem treci Subject test.

Hvala unapred,

Bojan

Takav plan nije moguć. Mo?da je bolje da organizujete vi?e Subject testova u jednom terminu, a da ostavite neki termin slobodan da tad radite SAT General test.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...