Jump to content
IAC Board

rok za prijavu


Recommended Posts

pozdrav svima!!

mene zanima koji je krajnji rok za prijavu na univerzitete u usa i zavisno od toga kada se prijavim kada pocinje semestar?

ja sam konkretno gledala na sajtu UNLVa i tamo postoje razliciti rokovi u zavisnosti od toga je li u pitanju freshman,transfer ili internacionalni student...ja sam zavrsila drugu godinu tako da bih ja tamo bila transfer student?

Link to comment
Share on other sites

pozdrav svima!!

mene zanima koji je krajnji rok za prijavu na univerzitete u usa i zavisno od toga kada se prijavim kada pocinje semestar?

ja sam konkretno gledala na sajtu UNLVa i tamo postoje razliciti rokovi u zavisnosti od toga je li u pitanju freshman,transfer ili internacionalni student...ja sam zavrsila drugu godinu tako da bih ja tamo bila transfer student?

Rokovi za prijavu zavise od samih univerziteta - proverite web sajtove institucija za vi?e detalja. Računajte na to da su rokovi za prijavu vi?e meseci unapred, dok nekad to mo?e da bude i čitavih osam meseci.

S obzirom da ste ovde već počeli sa studijama, računali bi vas kao transfer studenta. Pogledajte koji su rokovi za to i koja su dokumenta potrebna.

Link to comment
Share on other sites

Rokovi za prijavu zavise od samih univerziteta - proverite web sajtove institucija za više detalja. Računajte na to da su rokovi za prijavu više meseci unapred, dok nekad to može da bude i čitavih osam meseci.

S obzirom da ste ovde već počeli sa studijama, računali bi vas kao transfer studenta. Pogledajte koji su rokovi za to i koja su dokumenta potrebna.

hvala B)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...