Jump to content
IAC Board

Postoji mi neka sansa..


Recommended Posts

Pozdrav svima...imam neka pitanjaza Vas!Studiram u Chicagu, Wright college smer Computer informaiton systems. Ovo mi je tek prvi semestar ali za sad sam medju najboljim studentima i danas mi je jedan profesor pitao da li sam trazio Financial aid i da bi to bilo razumno s'obzirom na moj prosek!Ja sam se "primio" i odmah potrazio Financial aid office!Da podsetim ja sam ovde na F-1 vizi kao samofinansirajuci student, i kao takvom jedan kredit mi kosta 372$ dok za domace studente taj isti kredit kosta 74 dolara, znaci razlika je pooooprilicna!Rekli su mi da ne mogu da trazim pomoc kao IStudent pa su onda pitali da li imam nameru da ostajem ovde ili da se vracam u Srbiju na sta sam ja odgovorio MOZDA,ZAVISI?

E sad pitanje je da li postoji sansa da dobijem neku finansijsku pomoc, negde, nekako...Da li neka ogranizacija daje Financial Aid za internacionalne studente?

Link to comment
Share on other sites

Zamislite ovo!Danas sam trazio da idem na tutoring casove.I kad sam otisoa da se prijavim rekli su mi NE MOZE jer si internacionalni student!!!XEXE..ovo postaje smesno!Navodno te casove finansira department of education i vaze samo za drzavljane. Pa zasto onda I.Studenti placaju najvisu cenu kredita..?Mislim stvarno..pocinjem da razmisljam da se ozenim i onda da im se smejem u lice..[ ZNATE DA SE SALIM ] :rolleyes::lol::p I to ne zbog papira vec zbog jeftinije skolarine i mogucnosti dobijanja besplatnih casova :D

Jos jednom izvinjavam se sto sam mnogo lepo raspolozen!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...