Jump to content
IAC Board

university of new york u beogradu


Recommended Posts

Cao svima!

Nisam sigurna da sam izabrala dobar forum da postavim ovu temu, ali me interesuje da li neko zna nesto vise o University of New York koji se trenutno dosta reklamira. Mene zanimaju postdiplomske studije. posetila sam naravno njihov sajt ali nije pruzio mnogo informacija o samom univerzitetu, pa sam malo skepticna...

Ako neko ima iskustva ili zna nesto vise, bila bih jako zahvalna da prenese!

Puno pozdrava :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ne bi trebalo da budete skeptični - Univerzitet je priznat u svom polju i dobra je opcija za određene postdiplomske studije. Ako niste dovoljno saznali putem njihovog Internet sajta, svratite do na?ih prostorija da preuzmete detaljnije bro?ure u kojima se opisuju programi MBA studija koje nudi UNYB.

Naravno, uvek vam preostaje da pozovete sam univerzitet i dogovorite posetu i razgovor sa slu?bom koja se bavi prijemom studenata. Razgovor će biti mnogo bolji ako pre toga proučite detaljni opis postdiplomskih studija na UNYB.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Da li imaju i Undergraduate programe (diplomske)?

Zvao sam fakultet ali se niko nije javljao. Verovatno zbog praznika.

P.S. Ovom prilikom bih svim posetiocima foruma zeleo da cestita Bozicne i Novogodisnje praznike !!! B)

Hvala na čestitkama! B) Uzvraćamo istom merom !

Programi za osnovne studije su bili u pripremi, ali vi?e informacija ćemo imati kad prođu praznici. Očekujte vi?e informacija na na?im web stranama o postdiplomskim programima, ali i o tome dokle je univerzitet stigao sa pripremom programa osnovnih studija.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...