Jump to content
IAC Board

kako se registrovati za gre


viket

Recommended Posts

Ne znam kako da se registrujem za gre niti kako da otvorim svoj nalog da bih proverila da li ce biti u Bg u febr?

Molim vas za pomoc

viket

Kada je u pitanju papirna verzija GRE, na koju verovatno mislite, ne postoji mogućnost otvaranja bilo kakvog naloga. Ono ?to mo?e da se uradi je da se sa glavne stranice www.gre.org krene u registraciju za ispit, da se izabere GRE general, potom GRE paper based i dalje prati procedura za online registraciju. Pru?iće vam se mogućnost da izaberete lokaciju testiranja nakon uno?enja ličnih podataka i tada će biti moguće proveriti da li će u februaru biti ponuđen GRE u Beogradu.

Link to comment
Share on other sites

Kada je u pitanju papirna verzija GRE, na koju verovatno mislite, ne postoji mogućnost otvaranja bilo kakvog naloga. Ono ?to mo?e da se uradi je da se sa glavne stranice www.gre.org krene u registraciju za ispit, da se izabere GRE general, potom GRE paper based i dalje prati procedura za online registraciju. Pru?iće vam se mogućnost da izaberete lokaciju testiranja nakon uno?enja ličnih podataka i tada će biti moguće proveriti da li će u februaru biti ponuđen GRE u Beogradu.

Hvala, ja sam to pokusala i stalno me vraca na pocetnu stranicu tako da nisam uspela.

Link to comment
Share on other sites

Hvala, ja sam to pokusala i stalno me vraca na pocetnu stranicu tako da nisam uspela.

Moguće je da ne?to nije u redu sa sistemom, ali to obično funkcioni?e bez nekog većeg problema. Pratite link "register" i pru?iće vam se prilika da birate između "general" i "subject" testa, a potom i između papirne i kompjuterske verzije. Posle toga se otvara metod registracije i tu vam savetujemo da izaberete "online".

Za papirnu registraciju se otvara nova stranica, unosite podatke i birate datum i mesto polaganja. Samo taj način je zvanična potvrda odr?avanja ispita na određenoj lokaciji - na drugim mestima na sajtu moguće je, na primer, da se navede da će biti testa u Beogradu, ali ako tokom procesa registracije nema Beograda smatrajte to zvaničnom informacijom.

U najgorem slučaju, dođite do na?ih prostorija da vam neko od kolega asistira tokom celog procesa. Ako niste iz Beograda, uvek mo?e da se dogovori chat sesija za regulisanje tog problema.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...