Jump to content
IAC Board

GRE Online Registration


tbigor

Recommended Posts

Pokušavam već 5 dana da zakažem GRE u Budimpešti, Sofiji ili Zagrebu ali mi njihov sajt konstantno izbacuje poruke tipa Your session has expired. It is necessary for you to begin again. Da li njima to ne radi sajt (manje verovatno) ili ja nešto ne kapiram. Probao sam i sa posla i od kuće ali ne ide. Proceduru sam prošao pre mesec dana za TOEFL i nije bilo nikakvih problema. U čem je stvar ??

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Poku?avam već 5 dana da zaka?em GRE u Budimpe?ti, Sofiji ili Zagrebu ali mi njihov sajt konstantno izbacuje poruke tipa Your session has expired. It is necessary for you to begin again. Da li njima to ne radi sajt (manje verovatno) ili ja ne?to ne kapiram. Probao sam i sa posla i od kuće ali ne ide. Proceduru sam pro?ao pre mesec dana za TOEFL i nije bilo nikakvih problema. U čem je stvar ??

Hvala

Ne znamo o čemu se radi kod vas, ali na na?im kompjuterima je sve u redu. Nekim kandidatima se događalo da im nova verzija Internet Explorera (IE7) pravi probleme pri registraciji, ali kod nas u kancelariji su i dalje IE6 i registracija ide bez problema. U najgorem slučaju svratite kod nas i registrujte se preko na?ih računara.

Ta poruka se nekada pojavljivala na registraciji za papirni test. Proverite vi?e puta da li se registrujete za papirnu ili kompjutersku verziju General testa, jer mora vi?e puta da se naglasi u toku procesa.

Probajte da krenete u registraciju sa ovog sajta i javite nam ako i dalje ne mo?ete da se registrujete: http://www.prometric.com/GRE/default.htm .

Link to comment
Share on other sites

Probao sam i sa Explorerom i sa Operom i sa Mozilom i nista. Sumnjam da je problem sto pokusavam sa akademske mreze (bg.ac.yu) pa cu da pokusam sa necijeg kucnog ADSL-a ili iz net caffea. Ako radi kod Vas na racunarima onda je sve ok. U krajnjem slucaju eto mene i do Vas sa creditnom karticom pa "ce da bidne sredjeno". Hvala na info

POZ

Ne znamo o čemu se radi kod vas, ali na našim kompjuterima je sve u redu. Nekim kandidatima se događalo da im nova verzija Internet Explorera (IE7) pravi probleme pri registraciji, ali kod nas u kancelariji su i dalje IE6 i registracija ide bez problema. U najgorem slučaju svratite kod nas i registrujte se preko naših računara.

Ta poruka se nekada pojavljivala na registraciji za papirni test. Proverite više puta da li se registrujete za papirnu ili kompjutersku verziju General testa, jer mora više puta da se naglasi u toku procesa.

Probajte da krenete u registraciju sa ovog sajta i javite nam ako i dalje ne možete da se registrujete: http://www.prometric.com/GRE/default.htm .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...