Jump to content
IAC Board

Info o nasim ljudima koji studiraju vani


Recommended Posts

Pozdrav svima,

Da li neko zna da li imaju posebni sajtovi koji povezuju ljude sa nasih prostora koji studiraju u USA? Ove godine sam primljen na Worcester Polytechnic Institute, sa prilicnom stipendijom, i odlucio sam se da se upustim u to. Putujem u Avgustu. E sad, naravno tamo nailazim na gomilu ljudi koji nisu sa ovih prostora, sto je relativno dobro, nove kulture, nova poznanstva... Iz mog grada Banjaluke vec znam da ide 7 ljudi moje generacije 89. dok je prije islo mnogo manje, sto zbog nedostatka internacionalnog obrazovanja, sto zbog nedostatka informisanosti. Svi smo rasporedjeni po razlicitim dijelovima USA-a... Volio bih da upoznam ljude koji studiraju blizu mene, a da su sa nasih prostora. Da li ima neki sajt sto povezuje Srbe koji studiraju u Americi?

Hvala unaprijed...

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima,

Da li neko zna da li imaju posebni sajtovi koji povezuju ljude sa nasih prostora koji studiraju u USA? Ove godine sam primljen na Worcester Polytechnic Institute, sa prilicnom stipendijom, i odlucio sam se da se upustim u to. Putujem u Avgustu. E sad, naravno tamo nailazim na gomilu ljudi koji nisu sa ovih prostora, sto je relativno dobro, nove kulture, nova poznanstva... Iz mog grada Banjaluke vec znam da ide 7 ljudi moje generacije 89. dok je prije islo mnogo manje, sto zbog nedostatka internacionalnog obrazovanja, sto zbog nedostatka informisanosti. Svi smo rasporedjeni po razlicitim dijelovima USA-a... Volio bih da upoznam ljude koji studiraju blizu mene, a da su sa nasih prostora. Da li ima neki sajt sto povezuje Srbe koji studiraju u Americi?

Hvala unaprijed...

Trenutno nam nije poznato da postoji sajt na kojem se mo?ete povezati sa ljudima iz regiona, ali mo?ete se priključiti mre?i Facebook koja okuplja studentsku populaciju. Kada otvorite nalog na toj mre?i bićete u mogućnosti da pronađete ljude koji studiraju gde i vi, kao i one koji su iz na?eg kraja sveta.

Na delu na?eg foruma pod nazivom IAC Alumni nalaze se podaci o ljudima koji su dolazili kod nas, pripremali se ili dobijali informacije, a sada studiraju u SAD, ali to je mali broj u odnosu na socijalne mre?e.

Ostali učesnici na?eg foruma su dobrodo?li da iznesu podatke o drugim sajtovima na kojima na?i ljudi mogu da se pove?u dok studiraju u SAD.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...