Jump to content
IAC Board

plaćanje kreditnom karticom


Guest barbarita

Recommended Posts

Guest barbarita

Da li postoji neki drugi način da platim polaganje testa osim da plaćam karticom preko neta?

Pitam jer sam evo već dva puta poku?ala, ali ne reaguje mi, već po nekoliko sati vrti processing...processing...

Ako mi ovako ne uspeva da platim da li postoji neka druga mogućnost????

hvala unapred

Link to comment
Share on other sites

Da li postoji neki drugi način da platim polaganje testa osim da plaćam karticom preko neta?

Pitam jer sam evo već dva puta poku?ala, ali ne reaguje mi, već po nekoliko sati vrti processing...processing...

Ako mi ovako ne uspeva da platim da li postoji neka druga mogućnost????

hvala unapred

Postoji opcija placanja kreditnom karticom nakon razgovora sa operaterima u Holandiji. Javite se telefonom, rezervisete datum i kada za to dodje vreme ukucate broj kreditne kartice, datum isteka i sigurnosni kod. Broj telefona je +31 320 239 540, a prijava je moguca svakog radnog dana od 9 do 19 sati.

Sve druge opcije su mnogo sporije.

Za ovakav problem postoji par objasnjenja. Jedno od njih je velika guzva u koriscenju aplikacije za placanje. Naravno, ne moze se iskljuciti ni sporiji internet vaseg provajdera ili negde prema sajtu za Toefl.

Druga stvar je browser. Firefox je daleko zgodniji i bolji kada je u pitanju krstarenje mrezom, Chrome je jos bolji, ali za placanje je i dalje neprikosnoven Explorer. U drugim browserima se mogu pojavljivati takve greske koje ste naveli.

Link to comment
Share on other sites

Guest barbarita

Problem je bio u za?titi koju imam na novom kompjuteru, naime čim sam probala sa starog odmah je prihvatio - thank you for your payment.

Eto sva?ta čoveka mo?e da snađe.

Hvala administratoru i pozdrav svima

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...