Jump to content
IAC Board

Problemi sa prijavom za GMAT u BGu


bokee80

Recommended Posts

Cao,

imam jedan problem pri prijavi za GMAT sledeceg cetvrtka (dakle 30. Aprila u BGu). Kad sam kontrolisao slobodna mesta zadnji put pre dve nedelje (t.j. 09.04.) na www.mba.com bilo je vise od desetoro slobodnih mesta. Pre tacno nedelju dana (t.j. na 16.04.) sam konacno hteo da se prijavim za test. Tad www.mba.com mi pokazao da nema vise slobodnih mesta i da bi tek opet 07.05. mogo da polazem. Zvao sam customer-care-centar u Engleskoj dali mozda nije greska u sistemu. Oni mi rekli da i njima sistem pokazuje da nema vise slobodnih mesta i da su radnici IACa jedini koji bi mogli da mi odgovore na to pitanje.

Sta me jako cudi je da su danas (dakle tacno 14 dana pred 07.05.) i dalje _16_ mesta slobodna, a da su istovremeno u roku za 7 dana vise od 10 mesta za 30.04. bukirani. Postavlja mi se pitanje dali je samo neko za taj dan zatvorio sistem posto nije bilo nikakvih prijava.

Jel je bilo ko u IAC u mogucnosti da mi odgovori na to pitanje? Posto sam samo do 03.05. na odmoru jako mi se uklapa GMAT 30.04. pa bi bila steta ako je sistem "samo" zatvoren iako bi bilo jos slobodnih mesta.

Hvala unapred na odgovoru!

Puno pozdrava,

Boban

Link to comment
Share on other sites

Cao,

imam jedan problem pri prijavi za GMAT sledeceg cetvrtka (dakle 30. Aprila u BGu). Kad sam kontrolisao slobodna mesta zadnji put pre dve nedelje (t.j. 09.04.) na www.mba.com bilo je vise od desetoro slobodnih mesta. Pre tacno nedelju dana (t.j. na 16.04.) sam konacno hteo da se prijavim za test. Tad www.mba.com mi pokazao da nema vise slobodnih mesta i da bi tek opet 07.05. mogo da polazem. Zvao sam customer-care-centar u Engleskoj dali mozda nije greska u sistemu. Oni mi rekli da i njima sistem pokazuje da nema vise slobodnih mesta i da su radnici IACa jedini koji bi mogli da mi odgovore na to pitanje.

Sta me jako cudi je da su danas (dakle tacno 14 dana pred 07.05.) i dalje _16_ mesta slobodna, a da su istovremeno u roku za 7 dana vise od 10 mesta za 30.04. bukirani. Postavlja mi se pitanje dali je samo neko za taj dan zatvorio sistem posto nije bilo nikakvih prijava.

Jel je bilo ko u IAC u mogucnosti da mi odgovori na to pitanje? Posto sam samo do 03.05. na odmoru jako mi se uklapa GMAT 30.04. pa bi bila steta ako je sistem "samo" zatvoren iako bi bilo jos slobodnih mesta.

Hvala unapred na odgovoru!

Puno pozdrava,

Boban

Po?tovani,

Ispiti se organizuju utorkom i četvrtkom i radno vreme za testiranje je od 12:00 do 20:00. U tom periodu dostupna su samo dva mesta za testiranje, tako da odmah mo?emo da vam ka?emo da nema desetine slobodnih mesta. U tom radnom vremenu predviđena je mogućnost početka testiranja svakih petnaest minuta i kandidati ne mogu da počnu ispit ako za to ne postoje fizičke mogućnosti, tj. nema dostupnog računara za test, ili ako će izborom odgovarajućeg vremena "ući" u nečiji termin ili "probiti" radno vreme centra za testiranje.

Ako ne vidite odgovarajući datum za testiranje na sajtu www.mba.com, to samo znači da slobodnih termina nema. Ako neko odustane, taj termin će biti dostupan, ali to niko od nas ne mo?e da garantuje.

Link to comment
Share on other sites

... Ispiti se organizuju utorkom i četvrtkom i radno vreme za testiranje je od 12:00 do 20:00. U tom periodu dostupna su samo dva mesta za testiranje, tako da odmah mo?emo da vam ka?emo da nema desetine slobodnih mesta. U tom radnom vremenu predviđena je mogućnost početka testiranja svakih petnaest minuta i kandidati ne mogu da počnu ispit ako za to ne postoje fizičke mogućnosti, tj. nema dostupnog računara za test, ili ako će izborom odgovarajućeg vremena "ući" u nečiji termin ili "probiti" radno vreme centra za testiranje.

Ako ne vidite odgovarajući datum za testiranje na sajtu www.mba.com, to samo znači da slobodnih termina nema. Ako neko odustane, taj termin će biti dostupan, ali to niko od nas ne mo?e da garantuje.

Postovani administratore,

puno se zahvaljujem na informaciji! Ostaje mi nada da ce jedan od ucesnika odkazati.

Pozdrav,

Boban

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...