Jump to content
IAC Board

Postdiplomske studije MBA


Recommended Posts

Nameravam da nastavim skolovanje, tacnije da upisem MBA i trenutno sam u fazi trazenja povoljnog programa i fakulteta. Jedna stvar me zbunjuje a to je complete official transcripts from each college or university attended. Sta se tacno od dokumenata podrazumeva pod tim? Da li je to samo uverenje o polozenim ispitima i diploma ili i nastavni plan i program po ispitima? Ja sam zavrsila visu skolu pa zatim i fakultet i znam da mi trebaju dokumenta sa obe institucije. Ima jos jedna stvar koja me brine, a to je da se trazi da se dokumenta salju direktno sa fakulteta na fakultet koji konkurisem, ali to na mojoj visoj skoli nece da prihvate dok sa fakulteta nema problema. Sta da radim?

Link to comment
Share on other sites

Complete transfers znaci upravo to - detaljan opis sta ste sve polagali na fakultetu i koja je ocena na kraju za to upisana. Sto se tice skole koja odbija da salje, to cemo morati da vidimo detaljnije i da pitamo savetnike da li su imali takve slucajeve ranije. Najbolje je da nam se javite posle 15. februara i rezervisete mesto na terminu za grupno savetovanje za postdiplomce. Savetovanja se odrzavaju svake srede od 15 sati, ali ce u prvoj polovini februara biti pauza zbog odsustva savetnika.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...