Jump to content
IAC Board

Placanje karticom!


Recommended Posts

Hello! Moja VisaVirtuon kojom cu platiti online aplikaciju na USA univerzitet istice u novembru. Kada sam je vadila u februaru, u banci su mi rekli da to znaci do kraja novembra. E sad, posto cu ja aplicirati sredinom novembra, mislite li da to nije problem? Tj. ima li potreba da produzujem karticu? Nece mi praviti problem prilikom apliciranja? Ja u stvari i ne znam ima li to veze sa USA ili samo sa nasom bankom?

Hvala unapred!

Link to comment
Share on other sites

Hello! Moja VisaVirtuon kojom cu platiti online aplikaciju na USA univerzitet istice u novembru. Kada sam je vadila u februaru, u banci su mi rekli da to znaci do kraja novembra. E sad, posto cu ja aplicirati sredinom novembra, mislite li da to nije problem? Tj. ima li potreba da produzujem karticu? Nece mi praviti problem prilikom apliciranja? Ja u stvari i ne znam ima li to veze sa USA ili samo sa nasom bankom?

Hvala unapred!

Sve zavisi od toga kada placate troskove - bitno je da znate da li su sredstva sa kartice otisla tamo gde je potrebno pre isteka kartice. Dakle, ako platite sve sto zelite da platite sredinom novembra, novac se skine sa racuna i nemate dugova prema institucijama kojima ste placali, uopste nije problem ako vam kartica posle desetak dana istekne.

Ako uplata ne prodje kako treba, a kartica istekne, morate se konsultovati sa bankom sta moze da se uradi u tom slucaju.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...